logo slv 2015 lt  logo sl 2015 lt

Apie mus

UAB „Lavitas" nuo 2003 metų dirba pastatų inžinerinių sistemų ir inžinerinių tinklų projektavimo, montavimo, modernizavimo ir techninio aptarnavimo srityje bei užsiima mažmenine prekyba šių sistemų sudėtinėmis dalimis.

Veiklos sritys:

  • Inžinerinių tinklų projektavimas – montavimas;
  • Geoterminės - aeroterminės sistemos;
  • Saulės ir vėjo energijos sistemos;
  • Šildymo - vėdinimo sistemos;
  • Vandentiekio - nuotekų sistemos;
  • Įvairių tipų katilinės;
  • Lauko inžineriniai tinklai, žemės darbai.

Pagrindiniai mūsų klientai - vidutinės ir smulkios verslo įmonės bei privatūs asmenys. Taip pat dirbame kaip subrangovai stambiuose objektuose. Atliktiems darbams suteikiamos ilgalaikės garantijos. Prekiaujame prekėmis, skirtomis įrengti bet kokio sudėtingumo šildymo, vandentiekio bei nuotekų šalinimo sistemas. Visa mūsų produkcija siūloma su inžineriniais jos pritaikymo, panaudojimo bei eksploatavimo sprendimo būdais. Patyrę ir kvalifikuoti UAB „Lavitas" specialistai suteiks Jums išsamią informaciją apie produkciją ir paslaugas, padės pasirinkti optimalią įrangą Jūsų būstui, parengs įrangos montavimo ar techninį darbo projektą bei sumontuos ir suteiks ilgalaikes garantijas pasirinktai produkcijai.
UAB „Lavitas" prioritetai - kokybiškai ir pagal sutartus terminus atlikti darbus, diegti statybos paslaugų sektoriuose atsirandančias naujoves, tobulinti savo darbo metodus, suteikti savo klientams išsamias konsultacijas visais santechnikos sistemų pasirinkimo, projektavimo bei eksploatacijos klausimais.
Mes siūlome platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą Jums palankiomis kainomis. Santechnikos įrangos galite įsigyti UAB Lavitas" parduotuvėje adresu  Metalo g. 3H, Utena.

UAB „Lavitas" siūlo produktus bei paslaugas ne tik pirkėjui, norinčiam įsirengti naują ar patobulinti seną savo gyvenamojo būsto sistemas, bet ir profesionalams specialistams, dirbantiems šių sistemų montavimo, remonto ir įrengimo darbus.